O DŘEVOSTAVBÁCH

O DŘEVOSTAVBÁCH

O DŘEVOSTAVBÁCH

Oblíbenost dřevostaveb v posledních letech právem stoupá, jelikož nabízejí svým majitelům nespornou řadu výhod. Nejdůležitějšími klady, kterými se domy ze dřeva mohou pochlubit, jsou: vysoká kvalita materiálu, nejnovější technologie při výstavbě, dostupná cena, zdravé klima a nízké provozní náklady.

Například v sousedním Rakousku jsou dřevostavby stále oblíbenější, kdy u nově postavených domů tvoří dřevostavby 10% (v Německu 7%, ve Švýcarsku 10%) .

Dalším pozitivním faktorem je rychlost výstavby. My stavíme dle přesného a prověřeného pracovního postupu rozvrženého do 4 měsíců. Dřevostavby díky přírodnímu materiálu představují minimální ekologickou zátěž pro životní prostředí a maximální užitek pro jejich obyvatele. Tyto domy musí „dýchat“, a tím automaticky zajišťují zdravé mikroklima.

Z hlediska nákladů Vám udělá dřevostavba (a také my) radost nejen při výstavbě. Díky nám můžete mít krásné, pohodlné, úsporné a moderní bydlení za tu nejpříznivější cenu (za m2 při stavbě na klíč již od 15 000Kč), která je v dané kvalitě dostupná. Následné náklady na údržbu a bydlení jsou minimální a zároveň dřevostavba má dlouhou životnost a to více jak 50 let.

S námi máte možnost vybrat a sestavit si projekt přesně dle Vašich potřeb a přání.